logo MATIO
OD PONAD 25 LAT W SŁUŻBIE
CHORYM NA MUKOWISCYDOZĘ

W dniu 26 lutego 2022 r. w Hotelu Pod Różą odbył się IV Bal Charytatywny Fundacji MATIO.

Całkowity dochód z Balu zostanie przeznaczony na rzecz osób chorych na mukowiscydozę i ich rodzin przybywających do nas z Ukrainy. Bal rozpoczął cudowny koncert Krakowskiej Młodej Filharmonii pod batutą Pana Tomasza Chmiele, następnie odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych na ten cel przez naszych znamienitych darczyńców.

Dziękujemy

 

W dniu 29 lutego 2020 r., w hotelu Unicus Palace w Krakowie, Fundacja Matio po raz drugi zorganizowała Bal Charytatywny, którego celem było pozyskanie pieniędzy na pomoc naszym podopiecznym.
Bal rozpoczął się o godzinie dziewiętnastej, kiedy to zaczęli gromadzić się zaproszeni Goście.

Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością serdecznie dziękujemy.

Przybyłych Gości przywitał Prezes Fundacji MATIO Pan Paweł Wójtowicz i po krótkim wystąpieniu zaprosił do oglądania przedmiotów zgromadzonych na licytację główną, jak i stolikową oraz do zakupu „szczęśliwego losu” w loterii fantowej, którą przygotowaliśmy jako niespodziankę dla naszych Gości. Następnie miała miejsce kolacja z muzycznym tłem.

2 marca 2019 roku odbył się I Bal Charytatywny zorganizowany przez Fundację MATIO w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Mukowiscydozy.

Bal miał miejsce w Krakowie w „ Hotelu pod Różą”, rozpoczął się powitaniem Gości oraz krótkim wystąpieniem Prezesa Zarządu Fundacji MATIO Pawła Wójtowicza oraz Dyrektora Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie Pana Stanisława Stępniewskiego.

WhatsApp Image 2019 03 03 at 19.35.28

Prezes Paweł Wójtowicz wraz z Dyrektorem Szpitala im.św. Ludwika:Stanisławem Stępniewskim

Przekaż 1% naszej organizacji

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP