396473488 741422254471401 2613168443603518743 n

W dniu 23.10.2023r. prof. nadzw. dr hab. med. Tadeusz Latoś obchodził 90-urodziny.

Uroczystość została zorganizowana w Centrum Medycznym Karpacz S.A., w miejscu, z którym prof. Tadeusz Latoś jest związany nieprzerwanie od 1957r.

W uroczystości wzięli udział Prezes Zarządu Centrum Medycznego Karpacz – Marzena Burnos-Gąszczyk, Burmistrz Miasta Karpacza – Radosław Jęcek, Zastępca Burmistrza Kamila Cyganek, Przewodnicząca Rady Miejskiej Karpacza – Irena Seweryn oraz pracownicy i współpracownicy Centrum Medycznego Karpacz S.A.

Z tej okazji Zarząd Centrum Medycznego Karpacz wystąpił z wnioskiem o przyznanie prof. Tadeuszowi Latosiowi tytułu Honorowego Obywatela Gminy Karpacz.

W trakcie obchodów zaprezentowano krótki życiorys Profesora wraz z historią Centrum Medycznego Karpacz. Składano serdeczne gratulacje i życzenia, wręczono kwiaty i prezenty. Było wiele wspomnień, wzruszeń i radości.

Szanowny Panie Profesorze składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia.

Niech wiek nie będzie ciężarem, lecz dowodem pięknego życia. Pana mądrość i doświadczenia są godne najwyższego uznania. Dziękujemy za wieloletnie zaangażowanie w opiekę nad pacjentami i troskę o ich zdrowie. Dziękujemy za lata poświęcone pracy na rzecz środowiska medycznego i rozwoju Centrum. Życzymy wytrwałości, zdrowia, i pełni sił w pokonywaniu trudów dnia codziennego oraz wszelkiej pomyślności. Niech każdy dzień będzie pełen ciepła i uśmiech.

Taki jubileusz na długo utkwi w pamięci wszystkich pracowników i zaproszonych Gości.