logo MATIO
OD PONAD 27 LAT W SŁUŻBIE
CHORYM NA MUKOWISCYDOZĘ

tramwajCzy wiesz że..?

Podstawowy, miesięczny koszt leczenia i rehabilitacji osoby chorej na mukowiscydozy sięga nawet 4 tys. złotych, natomiast koszt leczenia nierefundowanymi lekami przyczynowymi dla 1 osoby to prawie MILION złotych rocznie?

Dlatego w dniach od 28 lutego do 6 marca 2022 r. po raz dwudziesty pierwszy organizujemy kampanię społeczną pod nazwą „XXI Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy”, która w całości poświęcona jest upowszechnieniu wiedzy o mukowiscydozie, jej objawach, diagnozowaniu, leczeniu oraz możliwościach godnego i dłuższego życia z tą chorobą.

Przez kilkanaście lat spotykaliśmy się z Wami w krakowskich tramwajach, gdzie kwestowaliśmy do puszek. Niestety, w tym roku, ze względu na trwającą pandemię  nie możemy się z Wami spotkać – wsiadajcie więc do naszego „wirtualnego tramwaju”, który rozpoczyna swoją trasę już  dzisiaj. Każdy wrzucony grosik do wirtualnej puszki, pomoże pozyskać środki finansowe - nieocenione wsparcie dla naszych podopiecznych.

Czas pandemii jest ciężkim okresem dla wszystkich ludzi, a zwłaszcza dla chorych przewlekłe. Celem naszej zbiórki jest pozyskanie środków na działania fundacji, które realizujemy na rzecz naszych podopiecznych chorych na mukowiscydozę.

Mamy nadzieję, że podróżując „Fundacyjnym Wirtualnym Tramwajem" na zrzutka.pl, pomożecie nam osiągnąć założony cel. Razem dojedziemy na Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy i pomożemy naszym podopiecznym, chorym na mukowiscydozę. Twoje wsparcie = realna pomoc.

Przekaż 1% naszej organizacji

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP