logo MATIO
OD PONAD 27 LAT W SŁUŻBIE
CHORYM NA MUKOWISCYDOZĘ

Aktualności

logo

Z całą pewnością każdy z Was ma w szafie rzeczy, których już dawno nie używa, a które zajmują tylko niepotrzebnie miejsce. Porządkując swoją szafę nie wiesz co zrobić z niepotrzebnymi elementami garderoby?

Przede wszystkim niczego nie wyrzucaj. Twoje ubrania i obuwie, mogą pomóc potrzebującym. Odzież, którą uznałeś za niepotrzebną będziesz mógł zapakować do przyszykowanych przez nas worków.


  Jeżeli do tej pory nie byliście przekonani, gdzie trafiają ubrania, które przekazujecie do przygotowanych kontenerów, rozmieszczonych na mieście ?
Mamy dla Was super wiadomość
Głównym założeniem działalności „Pomaganie przez ubranie” jest wsparcie finansowe fundacji charytatywnych, do których trafią pieniądze wygenerowane z zawartości przesłanego worka.

Wszystkie rzeczy pochodzące ze zbiórek są dokładnie sortowane i dzielone na 200 kategorii asortymentowych. Następnie są sprzedawane do krajów, takich jak Pakistan, Afganistan, Ukraina, Ghana, Nigeria, Togo, Kenia, Tanzania, Uganda, Indie, w których mniej zamożnych osób nie stać na zakup nowej odzieży i obuwia. Wygenerowane środki finansowe zostaną przekazane na pomoc podopiecznym wskazanej przez Ciebie fundacji charytatywnej.

Co należy zrobić?

Wystarczy, że przygotujesz ubrania / rzeczy / akcesoria z garderoby, których nie chcesz już używać i zalogujesz się na stronie: http://www.pomaganieprzezubranie.pl/jak-pomoc

 

 Pakując rzeczy, koniecznie postępuj zgodnie z wytycznymi zawartymi w zakładce „O akcji”. Kurier odbierze od Ciebie worek (bezpłatnie), w dogodnym dla Ciebie terminie.

image1

 

Następnie należy wybrać Organizację jakiej chcesz pomóc. Każde 1 kg ubrań, to 2 zł przelane dla Organizacji

Zachęcamy do przekazywania tej informacji swoim domownikom, przyjaciołom, kolegom z pracy.

Wspólnie zróbmy coś dobrego.

 

 

Przekaż 1% naszej organizacji

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP