logo MATIO
OD PONAD 27 LAT W SŁUŻBIE
CHORYM NA MUKOWISCYDOZĘ

Aktualności

screen 3x

Informacja Zarządu Fundacji MATIO

      

 W związku z zakończeniem produkcji preparatu żywieniowego Milupa Cystilac, a jednocześnie nie  uwzględnieniem w wykazie  refundowanych leków,  środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych preparatu Infantrini Powder ( brak refundacji), Zarząd Fundacji MATIO podjął decyzję o poniesieniu kosztów  tego preparatu wszystkim  podopiecznym Fundacji MATIO, którzy będą mieli konieczność zakupu Infantrini Powder w pełnej cenie.

Refundacja będzie miała miejsce do czasu ogłoszenia przez Ministerstwo Zdrowia kolejnego wykazu leków i preparatów refundowanych.

Decyzja ta  podyktowana jest troską o zapewnienie ochrony naszym najmłodszym Podopiecznym.

Refundacja nastąpi w chwili wyczerpania w hurtowniach na terenie całej Polski zapasów preparatu Milupa Cistilac.

W przypadku braku dostępności Milupy Cistilac  w aptekach, w których Państwo się zaopatrujecie prosimy o kontakt z Fundacją. Udostępnimy adresy hurtowni, w których apteki będą mogły się zaopatrzyć  w Milupa Cistalac.

Po wyczerpaniu preparatu  w hurtowniach poinformujemy o szczegółowych zasadach refundacji.

Dla osób zainteresowanych podajemy kontakt: adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefoniczny, numer telefonu: 12 292 31 80

                                                                                                        Zarząd Fundacji MATIO

Przekaż 1% naszej organizacji

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP