logo MATIO
OD PONAD 27 LAT W SŁUŻBIE
CHORYM NA MUKOWISCYDOZĘ

Aktualności

Warsztaty FM 2021

 

W dniach 26 – 27 listopada 2021 r. po raz dwudziesty pierwszy Fundacja MATIO zorganizowała dla opiekunów i chorych na mukowiscydozę Warsztaty Szkoleniowo – Edukacyjne „ Mukowiscydoza 2021” Warsztaty odbywały się w Hotelu „Wyspiański” w Krakowie.
Warsztaty po raz pierwszy miały formę hybrydową , która dała możliwość udziału w nich wszystkim, (nie tylko opiekunom , ale i chorym), którzy chcieli wysłuchać wykładów prezentowanych przez specjalistów z zakresu mukowiscydozy i innych dziedzin blisko związanych z mukowiscydozą.
Wykłady prowadzone były przez lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin min. pulmonologii, pediatrii, laryngologii, transplantologii, psychiatrii, fizjoterapii, dietetyki czy badań klinicznych. Wszystkie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Rynek medyczny w zakresie sprzętu do rehabilitacji zaprezentowała firma Secura Nova.
Corocznie organizując warsztaty zastanawiamy się nie tylko nad ich formułą, ale także nad ich skutecznością. Zastanawiamy się nad doborem tematyki, która byłyby w kręgu zainteresowań naszego odbiorcy i wykładowców, którzy spełniliby oczekiwania słuchaczy. Postanowiliśmy więc w tym roku zapytać o to uczestników warsztatów. . Z krótkich wypowiedzi w których ocenione zostały warsztaty „Mukowiscydoza 2021” mogliśmy się dowiedzieć, iż dobór tematyki i wykładowców jak też organizację warsztatów ich uczestnicy oceniają bardzo wysoko. ciepłe słowa uczestników motywują nas do organizacji kolejnych edycji. Obiecujemy, że nie będziemy szczędzić pracy i wysiłku, aby kolejne warsztaty były niemniej udane od tegorocznych, a wszystkie niedociągnięcia jakie miały miejsce postaramy się usunąć.

 

IMG 0658

IMG 0653

IMG 0657

Przekaż 1% naszej organizacji

PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP